[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

iDNES pátrá, radí, informuje... včera i dnes ;*)


2005-08-4, 21:03:00 • CzechTek
Technaři v Praze na Strahově několikrát napadli tamní studenty, kteří si nepřáli, aby v noci hrála hudba. Španělští technaři ráno zbili jednoho studenta, který skončil v nemocnici - uvedla TV Prima.
zdroj: iDnes.cz


výzva / prosba:
prosím vás, není tu fakt někdo, kdo je s těma 'problémovejma lidma' v nějakém bližším kontaktu..? zná se s nima někdo / nedá se s nima nějak rozumně – lidsky dohodnout, ať se aspoň trošku zklidněj?

dík, h.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] Rounding: (04.08.2005, 22:44:46)
Bohužel je neznám! ale asi by potřebovali dostat znova protože jakto vypadá tak jim to na party zjevně nestačilo!...ne jako tohle mě sere, my, místní se o něco snažíme, dospěk ke kladnému závěru a oni to takhle prcaj..košťata!
[2] Pooka: (04.08.2005, 23:48:23)
Tohle me sere taky. Problem je, ze nejde o horkokrevnost, ale o blbost, jsem si jisty ze leckteri Cesi by se v zahranici chovali stejne...
[3] Maximus: zpravodajstvi (05.08.2005, 01:14:48)
je docela zajimave sledovat jednotlive zpravodajske zdroje jak se k czechteku stavi - Ceska televize a iDnes - jsou chladni, nekdy az velmi opatrni jako kdyby pod tlakem statni moci, zato Cesky rozhlas, Nova, Lidovky, Novinky jsou vyborne a otevrene - nikdy bych takovouto konstelaci necekal a nerekl, je to divne, sleduji to nekolikaty den, asi semnou spousta lidi nebude souhlasit, je mi to jedno, ale zkuste o tom premyslet, kdyz koukata na zpravy stanic, ci brouzdate po zpravodajskych serverech
[4] ArnošTEK: LŽI (05.08.2005, 05:07:37)
EHM EHM EHM, o této věci se dá dosti pochybovat, jelikož sem se sám jel podívat na Strahov jak tam kluci žijou odjížděl sem v 01:00, viděl sem že hudba se line pouze z některých traků, a pochybuji, že po měm odjezdu se strhlo hudební peklo, tato hudba byla tak potichu a stažené basy, že pokud ste ušli alespoň 5 metrů, nebylo slyšet opravdu nic,tyto koleje sou daleko přes parkoviště cca 100 - 150 m, pouze 2-3 budovy sou ve vzdálenosti 10m nevim kdo si tyto informace cucá z prstu, ale jsou to opravdé lži, o ocharakteru tšchto lidí se dá dosti pochybovat, jediné co bylo docela zajímavé je to, že cestou zpět mě 2x stavěli Policisté, a snažili se na mě mém voze najíd nějakou vadu, ale potlouklo.