[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

"Pootevřený dopis prezidentovi české vlasti" ;*)


2005-09-23, 22:42:00 • Přišlo e-mailem

Pootevřený dopis prezidentovi české vlasti

Pane prezidente Václave Klausi,
prosím a žádám Vás, abyste si zajistil úplnou informovanost o celém případu možných úplatků v aféře Unipetrol a v okamžiku, kdy budete mít důvodné podezření o porušení zákona, abyste zbavil, nikdy lidem této země nezvoleného, premiéra Jiřího Paroubka funkce. I třeba jenom "dočasně".
V případě Stanislava Grosse jste tu šanci propásl, v případě CzechTeku 2005 si z Vás i nás premiér Paroubek (opakovaně a průkazně lhal) i ministr vnitra František Bublan (podal Vám zprávu dva měsíce po události a až po Vaší urgenci) dělají legraci. Prosím poučte se z těchto chyb.
Je na čase, aby se konečně pořádně zametlo se vším neřádem v našich zastupitelských institucích a státních úřadech. Ryba smrdí od hlavy – tam je také potřeba začít očistu.
Pane prezidente, máte závazek vůči úřadu, který zastáváte a vůči občanům této země.


Vážení občané,
pokud se někdo budete chtít přidat k této výzvě, prosím pošlete POUZE své jméno, příjmení a adresu bydliště na adresu paulzverina@hotmail.com – jako předmět uveďte PREZIDENT.
Vaše e-mailová adresa zůstane nezveřejněna a nebude použita k jinému účelu, než ke komunikaci s Vámi v této záležitosti. Ani ostatní Vaše údaje nebudou zveřejněny.
Můžete také okopírovat text výzvy prezidentovi a poslat ji přímo na adresu prezidentské kanceláře posta@hrad.cz. Kromě toho také samozřejmě můžete informovat o výzvě své přátele.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] ja: (23.09.2005, 22:51:54)
boze, ty ses ale idiot

fuck of techno - fetky zkueny
[2] admin: (23.09.2005, 23:01:12)
já..? chlapče drahý, já to nepsal - jen jsem to zveřejnil... což by ti došlo, kdybys nebyl hloupý... tj. všiml by sis tématického zařazení příspěvku: 'přišlo e-mailem'