[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Zrušená demonstrace policistů 17.11. Zalekli se technařů ?


2005-11-16, 5:00:00 • Z vesela ;)
Rozeženou technaři policajty?
(Bleskově.cz, 7. listopadu 2005)

Tak policisti by chtěli přidat na penězích (kdo by nechtěl?) a za tím účelem vyjdou 17. listopadu demonstrovat do pražských ulic. Výzva k demonstraci proběhla počítačovou sítí policie a nikdo neví, kdo to tam vlastně dal. Policejní odboráři prý ne, policejní prezidium taky ne. Zřejmě se tedy jedná o žertovného hackera, kterého policie není schopna odhalit.

Ministr vnitra František Bublan se nechal slyšet, že taky není spokojen s tím, že se mu nepodařilo prosadit v poslanecké sněmovně nový zákon o policii a tak vyjde do ulic se svými uniformovanými kamarády.

Včera se v Otázkách Václava Moravce střetl právě Bublan se stínovým pimprletem ODS na tuto funkci, Ivanem Langerem. Plácali páté přes deváté, ukazovali (jako vždycky) grafy a došli k názoru, že krást se u nás vyplatí, protože objasněnost veškerých kriminálních zločinů (zejména těch majetkových) neustále klesá.

V anketě se dostalo i na obyčejné policisty, kteří se nechali slyšet, že mají spoustu nápadů jak svou práci zlepšit, ale vždycky to všechno končí jen u přímého nadřízeného, dále se jejich myšlenky nedostanou. Tak prý v policejní hierarchii existuje jakýsi "střední špunt", přes který nic neprojde. Ti dole to myslí dobře, ti nahoře taky, jen ti uprostřed zlobí.

A pak jsme se taky dozvěděli třeskutou novinku, o které se mluví snad už od dob první republiky, že by totiž mělo být v ulicích vidět více policistů, pochůzkářů. Takže si to zřejmě policisté vzali k srdci a 17. listopadu budou v ulicích Prahy vidět. Všichni na jednom místě včetně ministra. A zlobivé zlodějské myši budou mít pré.

Bude to zajímavá demonstrace. Kdopak ji asi rozežene? Technaři?

Centrák

zdroj: ..:. bleskove.cz :.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] Technaři? (16.11.2005, 05:34:55)
Ne - ty na ně z vysoka serou! Rozeženou je daňoví poplatíci, kteří jim zacvakali těch třicet milionů!
[2] ¤¤¤: (16.11.2005, 16:29:06)
Danovi poplatníci jsou z většiny líní hloupí a nechají si srát na hlavu. Takže na ně bych vůbec nespoléhal. Naopak na czechtéku se ukázalo kdo je schopen odporu byť symbolickeho. Prostě sázel bych spíš na tekry ;*)
[3] Roman: :-))) (16.11.2005, 23:52:10)
Boží :-)))))
[4] Roman: Služební zákon (17.11.2005, 00:13:58)
Ale jinak - ten služební zákon měl už dávno platit. Byla to mimochodem jedna z podmínek vstupu do EU. Zmrdi to vyřešili tak, že zákon schválili (podmínka splněna), ale účinnost odložili a odkládaj a odkládaj. Důvodem není Kalouskova starost o úspory na platech policajtů, který už za letošek beztak stihli zmrdi rozfofrovat na svejch "volebních prioritách" (a v tom zákoně to je okrajová záležitost, má hlavně policajtům celkově vymezit, na čem jsou, co můžou apod.), nýbrž neustálá touha mít policajty pod palcem, dělat si z nich rukojmí a vydírat je, aby pak případně mohli nastoupit do "akce" na zavolání kdejakého zmrda shůry - taktika je to úspěšná, jak vidno nejen na příkladu Czechteku.
[5] Demonstrace polcistů 15.02. 2007 : www.policista.com - Demonstrace policistů (17.01.2007, 23:18:36)
Organizátoři webu Policista.cz jsou možná podvodníci !!!


Jedná se o anonymní web, který žádá policisty, hasiče o příspěvky na anonymní bankovní účet. Využívá log státní policie pro vytvoření oficiality. Recesní web Policista.com vyzívá autora projektu, aby odkryl svou totožnost a vyvrátil toto důvodné podezření !STOP POLICEJNÍMU STÁTU

podpořte naší stránku odkazem

www.demonstrace-policistu.estranky.cz nebo www.policista.com
Přijďme se podívat společně 15. února 2007 v 10 hod. před Ministerstvo vnitra na ty co místo kvalitní práce se starají o již tak nadprůměrný plat !!! Občané musí říci NE !! Budeme si z daní platit ty co ukáží jak dobře pracují a ne tu policii co se chrání navzájem před postihem a jde jim o sociální korýtka.

Stránky protestantů najdete na www.policista.cz


Kde se má konat akce údajných policistů MVČR – ZDE
Za co demonstrují ?


1) Za to, že mají vyšší platy než vysokoškolsky vzdělaný učitel

2) Za to, že mají renty po odchodu ze státních složek

3) Za to, že místo pořádku hlídají spíše parkování vozidle a výběr pokut

4) Za to, že mnoho policistů se podílelo na té nejzávažnější trestné činnosti

5) Za to, že pokud se něco stane – policie vyšetřuje sama sebe – takže se na nic nepřijde

6) Za to, že si neváží lidského života

7) Za to, že v mnoha případech vystupuje vůči občanům arogantně

8) Za to, že z našich zaplacených daní mají další sociální jistoty v podobě poukazů, rehabilitací, atd….

9) Za to, že se nechtějí vzdělávat a vystavovat se kontrolním testům

10) Za to, že je nikdo nenutí pracovat a tak kolikrát vidíme jak policisté ve službě spinkají

11) Za to všechno se cítí být policisté dotčení a mají pocit, že občané této země je okrádají o již tak nadprůměrný plat.


Možná by bylo lepší vyčkat až ti co chtějí demonstrovat od policie odejdou a nahradí je ty na Úřadu práce, kteří pracovat chtějí !! Nikdo je u Policie ČR nedrží – my ostatní žijeme v tržní ekonomice bez jistoty na práci ! Tento web vznikl na podporu zdravého rozumu a reorganizaci Policie ČR.


Máte zajímavý postřeh či foto co vystihuje naší skvělou Policii ČR – rádi jej zveřejníme těm co chtějí protestovat : spatnypolda@seznam.cz

[6] Věznice Plzeň Bory: (01.03.2007, 11:38:27)
I to, že je nahradí ti z úředu práce se může stát. To potom začne ta správná "sranda" s policií, která má personální složení na úrovni bezpečnostních agentur.
[7] náborář: Objektivní kritika ? (08.11.2007, 21:03:31)
Vážení,
všichni co haníte Policii si nevidíte na špičku nosu a prostě nejste objektivní. Netvrdím, že to, za co Polici kritizujete není pravda, ale nesnažtě se házet všechny do jednoho pytle. Tak jako ve všech institucích a firmách jsou lidé dobří, tak se tam najdou i prospěcháři a kazisvětové. Ale na druhé straně se snad zastáváte vrahů,feťáků a další kriminálně závadových osob. Až někdo z vás s prominutím "dostane na držku", znásilní mu ženu, či ukradnou drahé auto, tak kam se obrátí. Můžete jít teda na "lampárnu". Vy všichni kritikové, máte nyní jedinečnou možnost jak to změnit. Policajtů je málo, tak je nahraďte a dělejte to líp. Čest a chvála Ván. Ale sedět v teple u PC akritizovat umíme každý.
[8] admin: klidně... (09.11.2007, 01:50:19)
...jenže vy mě nevezmete, anžto nemám maturitu... ;*)