[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Nekonečný seriál: Lži a dezinformace ministra Bublana aneb kdo fakticky řídí policii (Virtually.cz)


2006-06-23, 14:56:00 • Média
Ministr Bublan je tragikomická figurka. Všechno totiž nasvědčuje tomu, že na svůj post byl dosazen svým předchůdcem Stanislavem Grossem jenom proto, aby svým image „poctivce“ pomohl balamutit veřejnost a zakrýt před ní skutečnost, že ministerstvo (zejména pak jeho policejní složky) dál fakticky řídí duo povedených šibalů Gross -Přibyl, To ostatně prokazují jejich zveřejněné odposlechy a čilý styk s vysokými policejními důstojníky jak telefonický, tak formou konspiračních schůzek. A tak jako Bublan pilně sloužil Grossovi, slouží teď pilně i Paroubkovi a servilně pomáhá ukrýt a zamést pod koberec všechny levárny, politické zneužívání policie, prorůstání organizovaného zločinu až do nejvyšších pater policie a jeho spolčení s nejvyššími politiky.

Ještě se totiž nikdy nic uspokojivě nevyšetřilo. Dodnes nám poctivec Bublan nebyl schopen říct, k čemu byl určen „Mlýn“ a ani nemáme jistotu, zda v nějaké formě (viz aktivity Přibyla a Grosse) nefunguje dál. Dodnes nevíme, jak je možné, že policie kvůli Kořistkově nařčení (neprokázaném a evidentně neprokazatelném) dokázala bez sebemenšího důkazu zatýkat a létat vrtulníky, zatímco při současných mnohem vážnějších a lépe prokázaných podezřeních, obsažených v Kubicově zprávě, se stále neděje vůbec nic, resp. je mařeno jejich vyšetřování, je zakázáno informovat veřejnost, a potrestán má podle Bublana být sám Kubice jenom proto, že si dovolil na tento stav upozornit příslušný parlamentní výbor. Vedle těchto věcí poslední veledůležitý čin Bublanovy čacké policie – vydávání Topolánkova televizního žertu „pěti na stole v českých“ za trestný čin padělání peněz, budí spíš útrpný úsměv, ale i ten by nám ve světle všech známých okolností měl spíš zmrznout na rtech.

Ač už byl „poctivec“ Bublan opakovaně přistižen při evidentní lži (například při loňském CzechTeku, nebo nejnověji s tím, že už se připravují obžaloby v kauze biolíh), vždycky se z toho nějak vykroutí a ještě dokáže vzbudit v obecenstvu spíš účast a lítost. Chudák starý poctivý, vždyť ti jeho podřízení šibalové mu to zase jenom špatně vysvětlili, není to prý lež, jenom nedorozumění:

Například takhle hezky se dokázal vykroutit (Press klub F1, 14.6.2006) ze své lži o brzkých obžalobách v kauze biolíh:

zdroj a více: ..:. Milena Varadinková: Co všechno ještě vybublá z Bublana? (Virtually.cz) :.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] Hanys: wow ! (23.06.2006, 16:34:40)
tohle je bajecny clanek, doporucuji precist cele !!!