[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Jak Paroubek lže...


2006-06-24, 16:18:00 • Vládní lži a jiná svinstva
Ukázka lží a polopravd Jiřího Paroubka

Ze zprávy ÚOOZ:
f) informace k osobě Ing. Bohumír Ďuričko r.č. 531011/093, který je údajný věrný přítel Paroubka, který má dělat šéfa jeho poradců. Jsou zde informace o jeho mediálním průšvihu týkající se jeho dovolené na jachtě. Dle zdroje novinářů zde měl držet a souložit se svojí nezletilou dcerou, kterou má mít při jeho návštěvách k dispozici i Paroubek, osoba Ďuričko je ve spojení se Stárkou a předává informace z tohoto prostředí Paroubkovi.

Z tiskové konference předsedy vlády ČR Jiřího Paroubka v úterý 30. 5. 2006 v Kramářově vile:
Jiří Paroubek: "Víte, já jsem za ten rok zažil mnohé. Byly na mě stovky útoků, stovky útoků, jako na žádného jiného politika v této zemi. Já nejsem zbabělec, neútočím zezadu, myslím si, že ty útoky jsem dokázal ustát velmi důstojně, aniž bych použil jediné vulgární slovo za třináct měsíců, co jsem předsedou vlády. Ale jsou věci, kde zašli tito lidé opravdu hodně daleko. O sexu s nezletilými. Policisté mají informace o Bohumírovi Ďuričkovi, údajně věrném příteli Paroubka, který měl mít během dovolené na jachtě styk se svou nezletilou dcerou, kterou má mít k dispozici i Paroubek. To je informace, která se mnou nějak nezacloumá, ale samozřejmě, řeknu otevřeně, že to otřáslo mojí rodinou. To jsou věci, které zacházejí skutečně daleko, a jaká je pravda? Pan Ďuričko má dvě dospělé dcery, jedné je 32 a druhé je 35 let, a pak má malou dcerku, které je nějaký rok, rok a půl. Takže, pokud víte, někdo si z vás vzpomene, loni jsem měl skutečně strávit u něj týden na jachtě, nakonec jsem tam nejel, tak přece jenom, to už je mimo jakýkoliv vkus, něco takového psát. Je to lež, hnusná lež, já nemám vůbec komentář, jak bych to chtěl dál komentovat. A podobně se mohu vyjádřit k dalším insinuacím a obviněním."

Trestní oznámení podal i Bohumír Ďuričko. "Mám dvě nezletilé dcery, jedné je šestnáct let, druhé jsou dva roky. Zveřejněná lež mne hluboce zasáhla a ovlivnila negativně život především mé starší dcery," sdělil Ďuričko v prohlášení pro ČTK.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] Roj: (25.06.2006, 01:52:52)
To jo. Ja bejt zenska a prohlasit nakej hejhula o mne, ze je mi o sestnat vic, asi by to taky otraslo mou psychikou!
Kdyby mu to aspon stalo... :-)
[2] Ronald: Hele, ty hejhulo ;) (25.06.2006, 02:00:24)
Ty vis neco vic? Ze von ten Parobek na tu jachtu (kterou jeho pritel Duricko nevlavlastni) nedorazil prave proto, ze se mu nepostavil??? ;)