[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Tradiční policejní víkend: Zasáh proti freeparty a ochrana nácků před anarchisty (DeníkŠíp.cz)


2006-07-3, 9:08:00 • Média
Opilý technař pokousal zasahujícího policistu
(deník Šíp, 3. července 2006)


Jíllové u Držkova – Až policejní pořádková jednotka platila na tanečníky, kteří si rozložili aparaturu a uspořádali si menší technoparty v lomu v Jílovém u Držkova na Jablonecku.

Vyjednávání, dobré slovo ani několikahodinové ultimátum nezabralo. Šest notně opilých a vesměs agresivních účastníků putovalo nakonec v poutech na policejní oddělení.

Původně jich zde bylo kolem šedesátky, ale déšť většinu z nich odradil a odjeli. Zůstala skupinka přibližně patnácti lidí, kterou už od noci sledovala policie.

Zhruba hodinu po poledni bylo jasné, že setrvávající hrstka technařů z lomu neodejde. Zasáhla pořádková jednotka. Během několika okamžiků bylo šest nejagresivnějších lidí s pouty na rukou zajištěno. Nejvíc opilý technař se s policisty pral a jednoho pokousal na ruce. Skončil s vyraženým zubem. Ostatní raději už nic nezkoušeli.

Skinheadi v Jihlavě
Asi padesát příslušníků krajní pravice, většinou Skinheadů, demonstrovalo v sobotu v Jihlavě. Přívrženci hnutí Národního odporu na jihlavském hřbitově vzdali hold německým vojákům, kteří jsou zde pochováni. Z ulice projev pokřikem a řehtačkami zcela přehlušila skupina asi třiceti anarchistů hlásících se k hnutí Anti-fa. Tu kordon policistů na hřbitov nevpustil.

zdroj: ..:. DeníkŠíp.cz :.Technaři mají před nácky přednost
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] zabry: (03.07.2006, 22:54:16)
Chci se dozit casu kdy policie bude jasna autrita, respektujici prava s svobody kazdeho obcana.
Cci byt hrdy na to ze jsem cech se vsim vsudy.
Bohuzel, je to jinak. Policie plna nacistu a bezmozku. Kdo nehraje hru na smero musi jit pryc a nebo zkonci. Pripada mi to dost omezeny a ubohy, myslet jen na sebe a na to co urvu pred druhejma.. Kazdopane na tomto svete neziju sam,ale s druhejma.. -> TOhle omezenymu pristupu zrejmne nedochazi, proto zustane porad omezenej.
Muj zaver je ze PCR je ostuda tohoto statu, aparat fungujici moc podobne ja SNB ci STB.
.. P.S. Kazdej strujce sveho stesi, aneb kdo chce tam pomozme mu tam :]]

[2] nirvana: 2zabry (09.07.2006, 23:35:59)
Zruš či uprav zákon o schromažďování a budeš moci býti hrdý. Navíc získáš obdiv řadových policajtů, kteří budou trávit víkendy u rodin a ne zadarmo v práci oddělováním jedněch lolotů od druhejch ty chytráčku.