[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Mladík kousl policistu do protiúderové rukavice, vyražený zub prý nemá (iDNES.cz)


2006-07-3, 14:31:00 • Média
Policie rozehnala technoparty u Železného Brodu
(iDNES.cz, 3. července 2006, 12:37)


Na hluk z nepovolené technoparty, která se o víkendu konala v opuštěném lomu u Jirkova na Železnobrodsku, si stěžovali lidé z okolí. V pátek hlučnou produkci ukončil liják, v sobotu akci rozehnala policejní zásahová jednotka. Jeden z technařů se při zásahu pokusil pokousat policistu.

"Jeden ze šesti předvedených mladíků se pokusil bránit se tak, že policistu kousl do protiúderové rukavice. Policista nebyl zraněn," uvedla mluvčí jablonecké policie Ludmila Knopová. Muž proto nebyl obviněn z útoku na veřejného činitele.

"Byl opilý a vymýšlel si, že mu policista vyrazil zub a způsobil další zranění. Lékařské vyšetření to ale vyvrátilo a potvrdilo pouze hematom na obočí," řekla iDNES.cz mluvčí jablonecké policie.

Technaři se do opuštěného lomu u Jirkova začali sjíždět v pátek. Večer sem kvůli stížnostem na hluk a žádost starosty Železného Brodu poprvé přijela policie. Díky silnému lijáku, který se kolem půlnoci spustil, ale technaři produkci ukončili. Zasahovat proto nebylo třeba.

V sobotu vyzvala policie asi padesát až šedesát technařů, aby uklidili hudební aparaturu a opustili prostor lomu.

"Vzhledem k tomu, že část účastníků na výzvy nereagovala, snažila se dál konzumovat alkohol a chovala se arogantně, byl ze strany velitele opatření vydán ve 13:00 povel k zákroku pořádkové jednotky," uvedla mluvčí policie Knopová.

Technoparty byla krátce poté rozehnána a na policejní stanici bylo předvedeno pět mužů a jedna žena, většinou z Prahy. Při dechové zkoušce nadýchali od 1,2 do 1,6 promile alkoholu.

zdroj: ..:. iDNES.cz :.Lom u Železného Brodu
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] horas: (03.07.2006, 15:13:44)
To jako že mu naběhnul na pěst a tím si sám udělal monokl a vyrazil zub?
[2] Hukan: (04.07.2006, 17:12:39)
dostal od policajta pesti v okovane rukavici do huby, nacez si dotycny policajt stezoval ze ho KOUSL... te verzi bych veril nevic
[3] Fízl: (04.07.2006, 21:18:33)
On i kdyby policajta zabil, tak z vaší strany by vyšlo oficiální vysvětlení incidentu: policajt technaře spoutal, zmlátil, a pak opakovaně skákal na jeho otvírák na vegetariánské konzervy až vykrvácel....
[4] krtek: (04.07.2006, 22:32:38)
Policajti jsou všeho schopní! :D