[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Policista zodpovědný za CzechTek bude potvrzen ve funkci náměstka policejního prezidenta (iHNed.cz)


2006-07-10, 10:58:07 • Média
Novým náměstkem policejního prezidenta bude Snopek
(iHNed.cz, 7. července 2006, 13:54)


Policejní prezident Vladislav Husák jmenoval od 1. července svým náměstkem pro trestní řízení Františka Snopka. Definitivního jmenování se pravděpodobně dočká také dosavadní pověřený náměstek pro uniformovanou policii Jan Brázda. "V jeho případě rovněž požádám pana ministra o souhlas s ustanovením do funkce," řekl Husák.

(…)
Husák také uvedl, že komise zabývající se výběrovým řízením na místo náměstka pro uniformovanou policii vybrala Jana Brázdu jako nejvhodnějšího kandidáta. Brázda byl touto funkcí od 15. ledna 2006 rovněž pouze pověřen, nyní ho čeká jmenování. "S největší pravděpodobností se tak stane k 1. srpnu," upřesnil policejní prezident.

Brázda až do svého nástupu na prezidium působil jako zástupce ředitele západočeské policejní správy. Ve funkci náměstka vystřídal právě Husáka, který se stal loni v létě po rezignaci Jiřího Koláře novým policejním prezidentem. Kolář se vzdal funkce právě v souvislosti s Krejčířovým útěkem.

celá zpráva: ..:. iHNed.cz :.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] Roman: ? (11.07.2006, 01:57:20)
Já myslel, že Snopek už náměstek je! Aspoň tak vystupoval u Moravce v otázkách asi před měsícem, kde se jednoznačně postavil za Kubiceho. Jinak je to taky policajt podle Kubiceho zprávy z "janíčkova klobouku", viz:

http://zapisovatel.bloguje.cz/342320_item.php
[2] ruka blogu: 2Roman (11.07.2006, 07:22:00)
moc dobre napasany ... i když sem Janíčkovu kauzu nejak zaregistroval a bylo jasne že hodně smrdí, podrobně sem se ji nezabýval,

tímhle je to zase o něco jasnější, jen si kurva říkam, proč sakra nevytáhli Komorouse :)) ... mohl z něj být maskačový hrdina nadosmrti a první vysoce postavená oběť narkomafie ve střední Evropě a Landa by měl koho oplakávat a ještě by určitě složil nějaké Komorousovo requiem .. a ta celonárodní tryzna ...asi v katedrále sv.Víta (katolici by ji určitě rádi půjčili) ..no věčná škoda, mohla bejt zábava ;*)

..viděl sem Snopka před časem v TV, kde obhajoval ty uniky odposlechu, jako že policie za to určitě nemuže a pusobil hodně nepřesvědčivě a navíc dost nešťastně, myslim že toho maj plný brejle, chlapci a i když to momentálně vypadá tak že vyhrávají, všeho do času
[3] ruka blogu: (11.07.2006, 07:25:44)
pro upřesnění ...reagoval sem na Romanův příspěvek na zapisovatel.bloguje.cz