[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Václav Kočka: Paroubek je můj nadřízený, je to můj předseda (Reflex.cz)


2006-07-13, 21:31:12 • Média
Mě zná celá republika
(Milan Šíma, Reflex, 13. července 2006)

Už čtyřicet let organizuje Matějskou pouť. Za tu dobu si dokázal v Praze vytvořit až neuvěřitelné množství kontaktů a vztahů – mimo jiné se považuje za přítele Jiřího Paroubka, ale prý se stýkal i s bosy ruské mafie nebo se zná s Karlem Gottem a Františkem Janečkem. Podle policejní zprávy pplk. Kubice by ale VÁCLAV KOČKA mohl být i iniciátorem vraždy podnikatele Františka Mrázka. „Je to vyložená lež, zorganizovaná nevím kým, a nevím, čí to je zájem,“ řekl na tiskové konferenci rozrušený Václav Kočka a rozplakal se. Při rozhovoru pro časopis Reflex se Václav Kočka rozplakal celkem třikrát.

(..)

A myslíte si, že za tím byla ODS?

Helejte se, kdyby nebyly ty volby, vo mně by se nezmínil ani pes. To se připravovalo hodně dlouho před volbama. Topolánek se vždycky nenápadně o nás zmínil, o Paroubkových kontaktech s mafií. A poté, co ho k tomu premiér vyprovokoval, tak on už musel říct i to jméno – Kočka. A teprve pak se objevila ta Kubicova zpráva.

Budete i Topolánka žalovat?

Helejte, já ho neznám, ale věřim tomu, že to neni špatnej člověk, já nevim, jo. Třeba má blbý poradce, že mu neprověřili, kdo jsem. Že šáhli malounko bokem. Kdybych byl takovej nějakej špatnej chlap, dovedete si představit, že bych mohl dělat čtyřicet let v takových funkcích? Možná tady neexistuje takovej jinej člověk ve státě. On sem prostě spadnul odněkud z Ostravy.

Ještěže máte zastání v panu Paroubkovi. Jak jste se s ním vlastně seznámil?

Za prvé, je to můj nadřízený, je to můj předseda, jo. Je to sociální demokrat. Nehledě k tomu, že dělal ekonomickýho náměstka na pražském magistrátu, když já jsem byl asistentem ředitele na Výstavišti, tohle ale novináři nedokážou pochopit, že jsem taky funkcionář a funkcionář politickej, místopředseda na okrese.

celý rozhovor na ..:. Reflex.cz :.

pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] horas: (14.07.2006, 09:09:02)
"Topolánek se vždycky nenápadně o nás zmínil, o Paroubkových kontaktech s mafií"
:)))

Pan Kočka je asi schopnej "podnikatel", ale asi bude trochu jednodušší
[2] WeEnA: (14.07.2006, 12:39:27)
jejej chudinka pan Kocka se dokonce trikrat rozbrecel, chudak, takhle mu ublizovat, at ho nechaj bejt .... ve veznici s ostrahou

[3] krtek: (14.07.2006, 19:49:29)
:D
[4] Ďuričko: Ďuričkoviny (18.02.2011, 22:46:51)
Bohumír Ďuričko: Kočkoviny http://kockoviny.cz.cc/