[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Prorokem ortodoxních technařů je Krtek (Hospodářské noviny)


2006-07-16, 12:21:00 • Média
Český ruch
( Petr Fischer, Hospodářské noviny, 14. července 2006)


Ministr dopravy Milan Šimonovský odmítá změkčení bodového systému, v úvahu naopak přichází přitvrzení normy. Prezident Václav Klaus se aktivně zapojil do jednání o vládě. I komunisté začali řešit povolební remízu, v zájmu republiky jsou připraveni nominovat svého šéfa sněmovny. Na Pražském hradě je vystaveno Masarykovo křeslo od Josipa Plečnika. Jaderná elektrárna Dukovany vážně havarovala, naštěstí jen v rámci bezpečnostního cvičení.
Technaři jsou rozděleni v otázce účasti na povoleném CzechTeku ve vojenském hvozdu Doupovských hor. »Ortodoxní teknaři pojedou do Bulharska,« prorokuje Krtek, tanečník, který povolenou akci kritizuje, protože jí chybí osten »boje proti establishmentu«. Šabina na Sokolovsku je vesnicí roku, od krajského úřadu za odměnu dostane zlatou stuhu a pěkných pětačtyřicet tisíc korun. Ornitologové prosí armádu, aby zůstala v jihočeských Boleticích, díky vojákům se prý udržuje biodiverzita místa. Daniel Landa už šest týdnů vede českou hitparádu.
Miloš Zeman podpořil Paroubkův návrh na vládu odborníků a změnu volebního zákona. V Olomouci se přestal čichat toluen. »Objevují se ale děti, které čichají plyn ze zapalovačů,« tvrdí terapeut P-centra Michal Majer. Pražský gynekolog Jelínek doporučuje ženám, aby před cestou k moři oddálily »své dny«.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] weena: krtku (16.07.2006, 13:28:01)
Krtku zacinas bejt slavnej, jak s tim nalozis?
[2] krtek: Ale kuš (16.07.2006, 22:41:00)
To vypadá jako by mi vadilo,že bude akce (možná) bez problémů. Určitě pojedu radši na klidnou akci na pozemku půjčeném od státu,než na nějaký protiteroristický cvičení. Ale vnímám to jako kompromis,kterej je žel nutnej. Jistěže jako anarchista bych byl nejradši,kdyby se stát a jeho mašinérie ignoroval,ale mediální histerie a síla rozbušek tomu jaxi brání..