[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Západočeští policisté nemůžou kvuli CzechTeku na dovolenou ;*) (Plzeňský deník)


2006-07-25, 17:54:30 • Média
Tanečníci kazí policistům léto
(Plzeňský deník, 25. července 2006)


Karlovy Vary/Plzeň – Vzít si dovolenou v době konání technoparty CzechTek? Na to mohou západočeští policisté zapomenout. Na hladký průběh setkání tanečníků jich bude denně dohlížet na sto padesát a další musí být v pohotovosti.
"Bylo nám doporučeno, abychom si v době letošního CzechTeku dovolenou nebrali. Pouze ten, kdo už má rekreaci zaplacenou, může odjet," sdělil mluvčí západočeských policistů Jiří Soukup.

Technoparty začíná už v pátek v prostorách vojenského újezdu Hradiště v Doupovských horách na Karlovarsku. Armáda už včera předala technařům lokalitu Sedlec. Na plochu o rozloze několik desítek hektarů se tak už dnes začnou sjíždět první příznivci techna.
Policie vyšle na místo dopravní i pořádkové složky. "Situaci budeme pozorně mapovat a v případě komplikací počty policistů operativně zvýšíme," tvrdí Pavel Hanták z tiskového odboru policejního prezidia. Podle něj se však lidé v západních Čechách nemusí obávat, že by kvůli CzechTeku ubylo na ulicích policejních hlídek.
Hlavním úkolem policie prý bude zajistit plynulost dopravy, v hlavních dnech technoparty se pak soustředí na ochranu obyvatel přilehlých obcí. "Chceme, aby se CzechTek dotkl obyvatel co nejméně," dodává.Kdy pojedu na dovolenou?
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] Jářek: TRAGIKOMEDIE (25.07.2006, 20:32:40)
Ještě by to chtělo bezpečnostní jednotky OSN,člověk nikdy neví co takovej hudební fanoušek může provýst!
[2] Hanys: (26.07.2006, 08:38:11)
at jedou na tu dovolenou vsichni ! Kazdy prece vi, ze nejvice bezpecno je vzdycky tam, kde neni ani jediny fizl. Paradox, ale bohuzel uz jsem si nekolikrat overil, ze je to tak.