[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Nic se nevyšetřilo, za loňský CzechTek se u policie jen povyšovalo (Bleskově.cz)


2006-07-28, 8:16:07 • Média
Přivolají technaři déšť?
(Centrák, Bleskově.cz, 28. července 2006)


Podle některých odhadů se má CzechTeku, který právě začíná ve vojenském újezdu Hradiště, zúčastnit na 40 tisíc lidí z celé Evropy. Zatím se sjíždějí docela pomalu, celníci zatím zajistili jen několik cizinců, u nichž našli "omamné látky", pár aut nepustili do Česka kvůli jejich technickému stavu. V pohotovosti jsou nejen policisté, ale i hasiči a zdravotníci, protože hrozí požáry ze sucha a kolapsy z vyčerpání organismu tanečníků. Některé skupiny technařů jsou údajně otráveny tím, že celá akce je povolená a proti jsou jen ekologové, zastupující zájmy chřástalů polních. Tak se prý chystají nějaké CzechTeky načerno, aby byla nějaká sranda. Té si užili technaři i policisté dost a dost loni, kdy se z CzechTeku stala malá občanská válka.

Těžkoodění policisté nastoupili s obušky proti polonahým dredařům a jak to dopadlo, všichni víme. Záběry z akce oběhly doslova celou Evropu a protesty proti brutálnímu zásahu policie se nekonaly jen u nás, ale i v několika dalších městech v zahraničí. Vyšetřovalo se vyšetřovalo a nic se nevyšetřilo.

Potrestán nebyl nikdo, naopak policejní důstojníci, kteří veleli celému zásahu, byli vesměs povýšeni. Vladislav Husák, tehdy náměstek policejního prezidenta se stal prezidentem, na jeho místo postoupil velitel západočeských uniformovaných jednotek Jan Brázda. Velitele západočeské policie Jana Moltaše povýšil Václav Klaus na generála.

Jak to dopadne letos, těžko předvídat. V Hradišti budou navíc ještě asistovat i příslušníci vojenské policie, kteří budou hlídat, aby se technaři nerozprchli po celém újezdu. Třeba aspoň to celé bláznivé společenství, ne nepodobné šamanským obřadům, přivolá toužebně očekávaný déšť.

zdroj: ..:. Bleskově.cz :.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] kce: mrdky (28.07.2006, 09:22:38)
ja jim dam privolat dest! ..doufam ze chcat nebude,tak!
[2] smajli: déšť (28.07.2006, 09:39:58)
jejen voda, ale bahno na Doupově je "lepidlo" drží a nepustí, čék lehce příde vo boty. ;)
[3] smajli: déšť (28.07.2006, 09:46:12)
je jen voda, ale Doupovské blátíčko je lepidlo, který nejde z bot. ;)
[4] Di: (28.07.2006, 17:56:34)
pokud zlehka zaprsi a prinese nam to osvezenicko na rozpalena tela...tak prijimam