[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Policie: Během CzechTeku nebudeme nečinní a nebude tolerovat prodej alkoholu mladistvým ani distribuci drog (mvcr.cz)


2006-07-28, 12:07:13 • Vládní lži a jiná svinstva
K případné trestné činnosti policie netečná nebude!
(kpt. Pavel Hanták, mvcr.cz, 28. července 2006)


Pokud budou během CzechTeku distribuovány drogy či prodáván alkohol mladistvým, policie bude tyto případy v souladu se zákonem řešit. Ani to však není důvod k masivnímu nasazení policejních sil na pronajatém pozemku.

Policie ČR se rozhodně nebude distancovat od svých zákonem daných povinností a zavírala oči před distribucí drog či prodávání alkoholu mladistvím. Hovoří-li se o tom, že nebudeme „cíleně hlídat“ pronajatý prostor, znamená to právě jen tolik, že nepostavíme na hranice pronajatého pozemku kordon „těžkooděnců“, nad louku „nezavěsíme“ nepřetržitě vrtulník s monitorovacím zařízením apod. Neznamená to však, že nás situace uvnitř prostoru nezajímá. Policie ČR je ze zákona povinna odhalovat a šetřit trestné činy a pokud budeme mít důvodné podezření že k páchání trestné činnosti skutečně dochází, podnikne potřebné kroky.

více na: ..:. mvcr.cz :.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] Češtinář, voe: no ty krávo (28.07.2006, 13:33:28)
Hantáku, hamtáku... "Policie ČR se rozhodně nebude distancovat od svých zákonem daných povinností a zavírala oči před distribucí drog či prodávání alkoholu mladistvím." ??? to snad žertuješ! :))))
[2] antra: tak jo.. (28.07.2006, 13:40:51)
No, to by bylo mile..at se zkusej nekdy vecer podivat na Vaclavske namesti...myslim, ze by nemuseli dlouho hledat;)
[3] (28.07.2006, 13:42:40)
ehm... zabavili chudákovi 2,8g hašiše a zabránili tím aby se dostaly větší množství omamných látek na místo akce :P

viz:
Drogové problematice věnuje policie mimořádnou pozornost. Hlavním cílem je především zabránit tomu, aby se větší množství omamných a psychotropních látek dostalo na místo konání akce. Celní správa společně se Službou cizinecké a pohraniční policie provádí kontroly vozidel mířících na CzechTek a o tom, že výsledky jejich práce jsou patrny, se již mohla veřejnost prostřednictvím médií přesvědčit.
[4] Aiwus: (28.07.2006, 14:19:28)
Dyt je to k*k*tina nemaj pravomoc na to aby vysetrovali ve vojenskem arealu. Dyt to snad jeste vcera armada durazne vysvetlovala v Mastove, ze na tento prostor se vztahuje pravomoc policie, ale vojenske... ;) Muzou tak maximalne stat za plotem, nebo poslat naky tajny volavky.. :D
[5] krtek: (28.07.2006, 17:23:11)
No vzhledem k tomu,že mladiství tam budou skoro všichni a nějakej alkohol si dají nepochybně taky skoro všichni,tak nás asi čeká to samý jako loni :D
[6] 80M: (29.07.2006, 09:56:02)
Krtek: co to meles, ty kokote? jak vsichni?