[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

CzechTek 2006: Sex, drogy a tekno – Bublan s Husákem byli spokojeni …


2006-07-31, 2:37:00 • Média
CzechTek 2006: Sex, drogy a techno
(Ahaonline.cz, 30. července 2006)


Divoký sex, tanec, drogy, alkohol a hlavně techno. To je letošní CzechTek ve vojenském prostoru Hradiště na Chomutovsku, na který přijelo přes 40 tisíc převážně mladých lidí. Oproti minulému roku probíhá v klidu, na akci dohlíží stovky policistů. Přijel se podívat i ministr vnitra František Bublan a policejní prezident Vladislav Husák. CzechTek končí dnes.

První technaři se začali sjíždět už ve čtvrtek, většinou to ale byli cizinci. Češi dorazili až v pátek, včera už jich na místě bylo přes 40 tisíc. „Je to tu super, jedna z nejlepších akcí letoška,“ jásal Marc z Francie. „Víte, techno není jen hudba, je to životní styl,“ poučil nás. Mladí lidé zmožení alkoholem, drogami a tancem se skutečně do svých stanů často vraceli až kolem šesté ráno. Ani únava je ale neodradila od sexuálních radovánek. Během noci i rána byly vidět nebo slyšet desítky párů, které si užívaly ve svých stanech, autech nebo přímo na louce. Přítomnost ostatních jim zjevně nevadila… „Letos je to jiný než v předchozích letech,“ podělil se s námi o své zkušenosti další z technařů Petr. „Tím že je to legální, což v minulých letech nebylo, je tu úplně jiné složení lidí. Zarytí technaři, ti na legální párty nepřijdou.“

Mezi technaři se také motala spousta psů. „Jim to nevadí, oni tyhle hluboké tóny neslyší, takže jim techno nevadí,“ prozradil majitel jednoho »šťastného« psíka. Na průběh CzechTeku se přijel podívat i František Bublan s Vladislavem Husákem a byli spokojeni.

zdroj: ..:. Ahaonline.cz :.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře: