[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

ČTK: Na CzechTeku se uklízí. Vyhodnocují se náklady, škody a trestná činnost.


2006-08-3, 18:36:00 • Média
Na CzechTeku zůstala už jen uklízecí četa
(ČTK, ČT24.cz, 3. srpna 2006, 17:43)


Mašťov (Chomutovsko) – Na technoparty CzechTek u Mašťova na Chomutovsku zůstali už jen technaři, kteří organizátorům pomáhají v úklidu pronajatého prostoru v Doupovských horách. Muzika už nehraje, žádné problémy v oblasti veřejného pořádku či dopravy hlídky nezaznamenaly, řekl operační důstojník chomutovské policie.

(...)

Policie vyhodnocuje opatření přijatá v souvislosti s technoparty, vyčíslí i vynaložené náklady a počet nasazených policistů.

Hlavní nápor zažil CzechTek o víkendu. Podle některých odhadů zavítalo na louku ve vojenském újezdu pronajatou armádou až 40.000 lidí. Pořadatelé jejich počet odhadují maximálně na 25.000 osob. Nejvážnějším případem, který policisté na CzechTeku řešili, bylo ohlášené znásilnění sedmnáctileté dívky. Lékařská zpráva je ale nepotvrdila.

Policie od začátku akce řešila desítku dopravních nehod, při kterých nebyl nikdo zraněn. Tři řidiči bourali pod vlivem alkoholu. Nahlášeny byly také dvě krádeže vozidel a několik vloupání do aut a drobných krádeží. Policie přistihla i čtyři řidiče, kteří usedli za volant dříve, než vystřízlivěli.

celá zpráva na: ..:. ČT24.cz :.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře: