[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Po CzechTeku bude uklizeno do dnešního večera (iDNES.cz)


2006-08-7, 7:52:00 • Média
Prostor předáme včas a čistý, slibují technaři
(Radek Duchoň, iDNES.cz, 7. srpna 2006, 1:00)


Denně odvezou popeláři z vojenského prostoru v Doupovských horách, kde se konal CzechTek, na 50 tun odpadu. Desítky igelitových pytlů lemují příjezdovou cestu od Mašťova u Chomutova. Další stovky jsou připraveny k odvozu na ploše areálu. Pozemek předáme včas a čistý, slibují organizátoři akce.

Odpad zde likviduje přibližně čtyřicet lidí. Z rozsáhlého prostoru v neděli odjela i poslední, asi patnáctičlenná skupina technařů, z nichž někteří zamířili do svých domovů a zbytek přejel na obdobnou akci na Slovensko.

(…)

Plochu organizátoři armádě předají v úterý. "Podle mých odhadů se nám podaří všechno uklidit ještě do nedělního večera. V úterý by tedy neměl být s předáváním prostoru vojákům žádný problém. Jen za sobotu jsme odvezli padesát tun odpadu. Myslím, že jsme prostor uklidili pořádně, takže by se mohlo konečně psát, že po nás žádný nepořádek nezůstal," dodal muž.

Jeho slova potvrdil i mluvčí pořadatelů akce Václav Šroub z Aliance 23. "Zítra bude vše připravené na bezproblémové předání vojákům," řekl Šroub.

celá zpráva na: ..:. iDNES.cz :.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře: