[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Kohout: Nic samozřejmě nechystám, je to vtip (deník Šíp)


2006-08-11, 10:41:56 • Média
Technoparty u Strakonic je další vtip!
(Denisa Hanusková, Roman Kraus, deník Šíp, 11. srpna 2006)


Praha/Strakonice – Vtipálek a podvodník Lukáš Kohout pokračuje ve svém nejnovějším podfuku. Na včerejšek svolal tiskovku a oznámil, že nelegální CzechTek začne dnes v Miloňovicích u Strakonic.

Jestli chtěl vyděsit spoustu lidí, tak se mu to povedlo. "Doufáme, že je to nějaký blaf. Náš největší pozemek má deset hektarů a na takovou akci je naprosto nevhodný," řekl starosta Miloňovic Karel Trch. "Věřím, že se organizátor jen snaží odlákat pozornost a uspořádá technoparty jinde," dodal.
Méně v klidu už je policie, která musí brát možnost konání jako reálnou. V pohotovosti jsou tak policisté ze Strakonic i celých jižních Čech. "Samozřejmě, že jsme připraveni chránit majetek lidí a situaci monitorujeme. Ale zatím nemáme žádné informace, které by potvrzovaly konání podobné akce na jihu Čech," uvedla mluvčí jihočeských policistů Jana Kamelíková.
A Kohout? Zase se směje. "Nic samozřejmě nechystám. Lidé u nás jsou ale tak důvěřiví, že tam někdo určitě pojede. No a policie si bude tak maximálně leštit boty!" směje se lidem, kteří na jeho další "legraci" doplatí.
Kohout je za své předchozí podvody, kdy se vydával za asistenta ministra Kavana, v podmínce, ale přesto věří, že se mu ze strany policistů nic stát nemůže.

zdroj: ..:. deníkŠíp.cz :.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] Hejhula: (11.08.2006, 10:45:24)
http://sekal.blog.cz
Zvlášť odkazuji na anketu Kdo vyhraje Ligu Mistrů.


[2] Hanys: a co tak (11.08.2006, 11:23:11)
...treba zabasnout Kohouta za sireni poplasne zpravy ? Panove v uniformach by meli co delat a dokonce by jednou udelali i neco prospesneho.