[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Hysterie z opakování Czechteku na venkově neustáva (Klatovský deník)


2006-08-25, 11:21:25 • Média
Technoparty prý nehrozí
(Ludvík Pouza, Klatovský deník, 25. srpna 2006)


Švihov – Dnes ve Švihově začíná akce "Multicultural Audiovisula Festival,"který mezi místními občany vzbudil obavy z další technoparty či CzechTeku. Kastelán hradu Švihov Lukáš Bojčuk ale fámy, že by na historický objekt přijela problémová individua, jednoznačně vyvrací.

"V žádném případě nejde o nějaký švihovský CzechTek. Jde o další z dlouhé řady plánovaných akcí. Bude se na ni vybírat vstupné, dokonce její konání neohrozí ani prohlídky hradu či noční oživlé prohlídky," řekl kastelán.
Tiskový mluvčí plzeňského územního odborného pracoviště Národního památkového ústavu David Růžička také odmítl obavy občanů. "Organizátoři se sešli se zástupci Správy hradu, Národního památkového ústavu i Policie ČR. Skutečně nejde o žádnou akci, ze které by měli mít občané strach. Řešila se dopravní obslužnost, hlučnost a podobně. Je to jen náš pokus dostat mladé lidi na kulturní památky," řekl Růžička. Akce ve Švihově potrvá až do neděle 27. srpna.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] V22: (25.08.2006, 11:51:55)
Všechno co má cizojazyčnej název je pro straší generaci podivné.
[2] Hanys: fakt. (25.08.2006, 12:53:22)
treba: democracy, private property, evolution, personality...atd. :-)))
[3] Michail Bakunin: (25.08.2006, 18:58:47)
Oni si asi neuvědomujou,že problémy neděláme my,nýbrž stát,režim,vláda,organizované násilí,monopol na pravdu,problémová individua na ministerstvech..