[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Západočeští těžkooděnci dostali dárek (RegionPlzeň.cz)


2006-08-27, 19:30:45 • Média
Kraj ´přiklepl´ policii 1,5 milionu korun
(RegionPlzeň.cz, 27. srpna 2006)


Členové Rady Plzeňského kraje schválili poskytnutí daru ve výši 1,5 miliónů korun Policii České republiky pro správu Západočeského kraje. Tyto finanční prostředky jsou určeny k zabezpečení přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací a k zajištění plnění úkolů policistů Zásahové a Pořádkové jednotky a vyjednavačů Policie ČR správy Západočeského kraje. Tato částka přispěje též k realizaci úkolů vyplývajících ze zařazení Policie ČR do Integrovaného záchranného systému Plzeňského kraje.
Finanční dar poskytnutý Plzeňským krajem umožní Policii ČR správě Západočeského kraje zvýšit úroveň materiální vybavenosti a pořídit např. mobilní monitorovací systém, mobilní výpočetní technika, mobilní agregáty, mobilní čerpadla, digitální fotoaparáty, lana pro slaňování, ochranné pomůcky a prostředky, motorové pily, přenosné zábrany, osvětlovací halogenová světla, třídílný hliníkový žebřík, exotermický řezací systém, automatický manuální externí defibrilátor, trhací kufry pro otevírání dveří, termoprádlo a bundy pro vyjednavače a záchranáře, potápěčské obleky, hardware a software k zajištění GIS apod.
Finanční prostředky budou z rozpočtu Plzeňského kraje na účet Policie ČR správy Západočeského kraje převedeny po schválení Zastupitelstvem Plzeňského kraje, jehož jednání se uskuteční 5. září.

zdroj: ..:. RegionPlzeň.cz :.
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře: