[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Ještě Drnek: Technaři byli drzí a rušili hlukem okolí (Kladenský deník)


2006-08-30, 7:32:00 • Média
Technoparty nedovolila lidem z okolních obcí vůbec usnout
(Kladenský deník, 29. srpna 2006)


Drnek – Nepovolené setkání vyznavačů techna v bývalém vojenském areálu poblíž Drnku se neobešlo bez problémů. Jak jsme již informovali, lidé ze samotného Drnku nelegální akci sotva zaznamenali. "Trochu nás jen udivilo, že obcí v pozdních večerních hodinách projíždí více aut," sdělila místostarostka Drnku Marcela Černá.

Zcela odlišná situace však byla ve Hvězdě a Malíkovicích. "Ani při zavřeném oknu jsme nemohli usnout. Nebylo to nic příjemného. Mnoho obyvatel si na hluk přišlo stěžovat," řekla manželka malíkovického místostarosty Jana Trojanová. Jak se nám podařilo zjistit, byla hlasitá hudební produkce slyšet až ve tři a půl kilometru vzdálených Ledcích. "Lidé z Drnku byli hluku zřejmě uchráněni díky lesu, který fungoval jako poměrně dobrá protihluková bariéra," dodala obyvatelka Malíkovic. Jaké škody způsobili technaři majiteli pozemku, Vojenským lesům a statkům České republiky, jsme se zeptali vedoucího Lesní správy Nouzov Jiřího Berdycha. "Do areálu se účastníci nepovolené akce dostali tak, že zničili zámek závory na příjezdové komunikaci. Musím říci, že se někteří z nich chovali k policistům dost drze, ti naopak byli velice slušní,"uvedl vedoucí lesní správy, který na místo dorazil v sobotu dopoledne. V té době se tam ještě povalovalo plno papírů a lahví. "Do pozdních odpoledních hodin technaři pozemek uklidili a opustili. Závoru jsme opatřili novým zámkem. Těžko se dá objekt zabezpečit tak, aby se tam nikdo nemohl dostat. Technoparty jsme tu zaznamenali poprvé," dodal Berdych.
Fotografie: Technaři považují svá setkání za výborný druh zábavy. Nadměrný hluk však zpravidla obtěžuje lidi z okolí. Ti mnohdy nemohou usnout ani při zavřených oknech.

Fotografie:
Technaři považují svá setkání za výborný druh zábavy. Nadměrný hluk však zpravidla obtěžuje lidi z okolí. Ti mnohdy nemohou usnout ani při zavřených oknech.

zdroj: ..:. Kladenskýdeník.cz :.

Další info:

Ukončená freeparty v bývalých kasárnách okolí nerušila
Nepovolenou technoparty ukončili policisté(DeníkŠíp.cz 28.8.2006)

Černá a lesní zvěř v akci
Čtyři fotky ze zatáhnuté akce u Kladna

reportáž TV NOVA
Nelegální techno party – Policie akci rázně ukončila (TV NOVA 26.8.2006)Chlapci zase v akci (thx W & D)
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře: