[teknival, czechtek, policejní násilí, lidská práva, lži politiků]
englishprotestykulturavideomédiahumorczechtek

CzechTek WebLog

Komunistický poslanec popírá, že by miloval kontroly řitních otvorů (Mojenoviny.cz)


2006-09-3, 10:50:00 • Média
Bachař hlasuje v Poslanecké sněmovně
(Lenka Střihavková, Mojenoviny.cz, 2. září 2006)


Liberec – Kovaný komunista Josef Vondruška byl podle některých vězňů i k politování. Doma zřejmě pod pantoflem a v práci takový křičící gumový čertík. Za totality omezoval lidská práva a šlapal po důstojnosti politických vězňů v lágru Minkovice na Liberecku. Dnes zvedá ruku v Poslanecké sněmovně a hlásá demokratické principy. Neuvěřitelná kombinace? Ne. To je skutečnost sedmnáct let po sametové revoluci.

(...)

"Kde vzal tu odvahu vůbec kandidovat, že se nestydí," doplnil Jiří Wolf, další politický vězeň z Minkovic. Má otřesné zkušenosti. "On miloval především filcunky, což byly osobní prohlídky," pokračuje Wolf. Navlékal si gumovou rukavici a odsouzeným strkal ukazováček do řitních otvorů, aby se přesvědčil, zda v zadnicích něco nepašují z práce do tábora na baráky. "I já jsem prošel jeho důkladnými prohlídkami. Pana Vondrušky jsem si v Minkovicích užil dost," popsal otřesné zážitky degradující lidskou důstojnost bývalý vězeň. Zmínil se také o bití na samovazbě.

více na: ..:. MojeNoviny.cz :."Vážení poslanci, pokud nevíte, co všechno máte v řiti, rád se vám do ní podívám."
Josef Vondruška, poslance za KSČM
pridej.cz

<= starší příspěvek   novější příspěvek => 
vaše komentáře:
[1] Jiří Pekhart: Jestli je tohle pravda... (11.10.2006, 06:50:05)
Jestli je toto pravda, tak je mi líto české veřejnosti, která není schopna se i po tak dlouhé době vypořádat s takovým typem člověka. Máme to zapotřebí? Jsme tak zoufalí, nevzdělaní, nebo prostě pomalí, že dovolíme lidem tohoto typu, aby žili z našich daní a fyzicky ... doslova ... mlátili naše spoluobčany, protože mají jiný názor? To, že jako Češi nehrajeme významnou roli v evropské, či světové politice neznamená, že se musíme chovat podřízeně k vlastním samozvaným elitám, které nás jako národ likvidují. Prosím každého, kdo si přečte tento komentář, aby si na něj vzpomněl u příležitosti příštích voleb. Jiří Pekhart
[2] Tak tak...: volby..? (11.10.2006, 09:00:20)
volby už klepou na dveře...